Oferta pracy

Kierownik Działu Konstrukcji

Budowanie kompetentnego zespołu o wiedzy i umiejętnościach adekwatnych do wymaganych w realizowanych projektach

Obowiązki:

  • budowanie kompetentnego zespołu o wiedzy i umiejętnościach adekwatnych do wymaganych w realizowanych projektach,
  • kierowanie i motywowanie podległego zespołu,
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie realizowanych projektów,
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
  • nadzór nad przygotowywaniem koncepcji oraz dokumentacji technicznej w zakresie powierzonego projektu,
  • analiza problemów technologiczno-konstrukcyjnych,
  • wprowadzanie usprawnień w podległym obszarze,
  • udział w nadzorowaniu procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz reprezentowanie działu w kontaktach z Klientem i firmami zewnętrznymi,

Wymagania:

  • wykształcenie - wyższe techniczne, kierunek - budowa maszyn lub pokrewny (mechanika, mechatronika, itp.)
  • znajomość programów do projektowania - Solidworks, Inventor lub podobnych,
  • znajomość zasad rysunku technicznego, podstaw konstrukcji i technologii maszyn,
  • znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, elektroniki,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konstruktora maszyn,
  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • dobra samoorganizacja pracy,
  • dokładność, samodzielność, systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • realny udział w rozwoju projektów,
  • zdobywanie nowych doświadczeń,
  • interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,

Aplikacje prosimy kierować na maila: rekrutacja@philogic.pl